Instrukce k cestě

Jak bez problémů trefit do Pohádky  :)    :)

Pohádková usedlost Lovětín " u devíti andělů"

se nachází v jižních Čechách v okrese Jindřichův Hradec u obce Jarošov nad Nežárkou

adresa je Lovětín 17, katastr Jarošov nad Nežárkou, dávejte prosím pozor v okolí jsou i jiné Lovětíny v jiných okresech. Navigace je vždy nabídne jako první. 

Další důležitá informace !!! je správné odbočení z hlavní silnice a to buď u Jarošova nad Nežárkou kde je označení Lovětín 1 km je to :) 4 km, nebo z hlavní silnice odbočíte u viaduktu u Nové Včelnice je to cca také 4 km. Jiné cesty jsou polní a určitě neprůjezdné jako zkratka přes Pýchov - tudy ne :)

Prosím vjedete do obce Lovětín, dle cedulek pojedete ke kapličce a za kapličkou vjedete     " před statkem"  na kamenném parkoviště,  navigace vodí hosty na soukr. parkoviště za usedlostí, sem prosíme ne !!!!!

případně se podívejte na mapu než pojedete 

Pokoje a apartmány jsou připraveny od 14:00, ubytování dříve jak od 14:00 je za poplatek 250,- osoba to samé platí při pozdějším odjezdu jak do 10:15 hodin.

Apartmány se po ukončení předávají k prohlídce.

 Nebo si zde složíte jen věci a můžete na kola nebo na výlet :), je toto nutné ohlásit předem. Co se týče odjezdu je opravdu nutné opustit pokoj a apartmán do 10:00 hodin nejpozději.

Při příjezdu si prosím dospělé osoby připraví občanské průkazy k zapsání do ubytovací knihy, doplatek ubytování.