Instrukce k cestě

Jak bez problémů trefit do Pohádky  :)    :)

Pohádková usedlost Lovětín " u devíti andělů"

se nachází v jižních Čechách v okrese Jindřichův Hradec u obce Jarošov nad Nežárkou

adresa je Lovětín 17 katastrem Jarošov nad Nežárkou, dávejte prosím pozor v okolí jsou i jiné Lovětíny v jiných okresech. Navigace je vždy nabídne jako první. 

Další důležitá informace !!! je správné odbočení z hlavní silnice a to buď u Jarošova nad Nežárkou kde je označení Lovětín 1 km je to :) 4 km, nebo z hlavní silnice odbočíte u viaduktu u Nové Včelnice je to cca také 4 km. Jiné cesty jsou polní a určitě neprůjezdné jako zkratka přes Pýchov - tudy ne :)

Prosím vjedete do obce Lovětín, dle cedulek pojedete ke kapličce a za kapličkou vjedete     " před statkem"  na kamenném parkoviště,  navigace vodí hosty na soukr. parkoviště za usedlostí sem prosíme ne !!!!!

Pokoje a apartmány jsou připraveny od 14:00, ale můžete přijet dříve a dát si oběd, nápoj, občerstvení a počkat. Nebo si zde složíte jen věci a můžete na kola nebo na výlet :) Co se týče odjezdu je opravdu nutné opustit pokoj a apartmán do 10:00 hodin nejpozději.

Při příjezdu si prosím dospělé osoby připraví občanské průkazy k zapsání do ubytovací knihy a 1 500,- vratnou kauci na vybavení apartmánu.