ceny platí od 1.5.2023

Podmínky ubytování 

Příjezd je možný i dříve ale ubytováni můžete být až  od 14 hodin do 18:00 hodin / možné jinak po domluvě s majitelem / Je možný dřívější příjezd a využít nabídku naší restaurace v podobě obědů a nápojů. Pohodlně již na místě počkáte na ubytování. Odjezd hosta je od 8:00 hodin nejdříve / pokud není domluveno jinak s majitelem / do 10:00 hodin maximálně, po té musíme účtovat jako cenu za další strávenou noc.

Pokud máte zakoupený pobyt ne přímo od nás ale přes nějakou agenturu prosím dejte si pozor na storno podmínky. Není kolikrát v naší moci pobyt přesunout nebo jinak řešit. Většinou peníze od agentur nemáme do doby vašeho pobytu a disponujeme s nimi až cca 10 dní po vašem odjezdu. Proto pobyte neposouváme na jiný termín pokud ano je zde 15% poplatek za novou rezervaci pobytu u nás.

V ceně je započteno:

  • vlastní parkoviště celoročně
  • kolárna ve dvoraně, zámek
  • houpačky před domem
  • klidné a velké zahrady, lehátka
  • WIFI odpovídající kvalita lokalitě

V ceně není započteno :

využití vířivé vany je nutné objednat předem cca 1 týden, v mimo sezóně je nutný i větší zájem službu tak aby se služba vyplatila poskytovat 


pronájem kol :                                              450,- 1 den     300,- 2 dny a další dny

pronájem elektro-koloběžek:                      450,- 1 den     400,- 2 dny a další dny

dobíjení elektrokola, koloběžky :                 1 dobíjení 10 Kč

výměna ručníků  20 Kč / ks     doplnění hygienických potřeb  10 Kč / ks   

bazén osoba 60,- / 30 minut      vířivá vana 1 000,- / hodina / 4 osoby max   / od dubna do září /

rekrea poplatek obci      20,- osoba den


Neposkytujeme :

denní úklid apartmánů , služby recepce, doplňování toaletních papírů a pytlů do košů, pokud host projeví zájem připíše se nákup potřebného na účet hosta, neposkytujeme osušky ale pouze ručníky

Platnost objednávky

Rezervace ubytování - objednávka je platná pouze po uhrazení zálohy, výše zálohy musí být více jak 2 000,- až 50% . Záloha je nevratná. V případě nemožnosti příjezdu lze ubytování posunout na jiný termín dle dohody nebo lze použít složenou částku jako Voucher pro 3 osobu.