Podzimní akce 2020
i podzim je u nás krásný 

Podzimní grilování 

velice oblíbeným grilováním je mix na grilu. Nabízíme vepřové maso, kuřecí maso, ryby, grilovanou zeleninu, grilované sýry a jiné k tomu podáváme velké množství čerstvé zeleniny a salátů v doprovodu příloh jako je domácí chléb , opečený a vařený brambor při dostatku domácích cuket i bramboráčků z nich :)

Toto grilování je možné objednat na podzim jako doprovodný program vašeho podzimního ubytování jak pro rodiny tak pro skupiny rodin a známých.

Výtečné grilování je malinko omezeno počasím, ale většinou nám vyšlo:)

prosím objednávejte termíny na emailu

pohadkovausedlostlovetin@gmail.com

Rybí hody 2020


Rybí hody jsou velice zajímavé a také velmi oblíbené mezi hosty kteří mají rádi čerstvé ryby v úpravách tradičních i netradičních.

Ryby připravujeme grilováním, pečením, dušením se zeleninou nebo na bylinkách nebo dle osvědčených receptů které změrně neuvedeme :)

hody jsou formu výběru dle vaší chuti a dle toho co si chcete vše dopřát...buď budete užívat hodů po celý den jako formu obědu a večeře nebo jen jako večeře pokud budete mít jiný doprovodný program na podzim.

opět je nutné předem objednat na uvedený email a je možné po samostatných rodinách a je možné po skupinách.

termín bude na dotaz po emailu až do listopadu 2020

PS je možné spojit s výlovem rybníků...

wellness

Také celkem využívaný podzimní balíček služeb. Nabídneme možnost využití vířivé vany, infra sauny a v době ještě podzimu možnost užití vnitřního bazénu. Toto si můžete dopřát během jakéhokoliv programu vašeho podzimního ubytování například i při výše uvedených rybích hodech nebo při grilování.