akce 2021

celoroční i sezónní pro vás a vaši pohodu 

Grilování  :) i jiné hody ...

velice oblíbeným grilováním je mix na grilu. Nabízíme vepřové maso, kuřecí maso, ryby, grilovanou zeleninu, grilované sýry a jiné k tomu podáváme velké množství čerstvé zeleniny a salátů v doprovodu příloh jako je domácí chléb , opečený a vařený brambor při dostatku domácích cuket i bramboráčků z nich :)

Toto grilování je možné objednat  jako doprovodný program vašeho ubytování jak pro rodiny tak pro skupiny rodin a známých., nebo na nějakou rodinou oslavu či svatbu.

Pro velké grilování jako jsou prasátka, krůty, jehňata, divočák je nutná objednávka předem cca 3 týdny nejméně.

Výtečné grilování je malinko omezeno počasím, ale většinou nám vyšlo:)

prosím objednávejte termíny na emailu  pohadkovausedlostlovetin@gmail.com

Narozeniny a jiné rodinné akce

narozeniny a jiné rodinné akce pořádáme po celý rok krom letních měsíců. Tak abychom nenarušili letní rodinnou dovolenou. Oslavy přizpůsobujeme přání. Nabízíme kompletní hostiny servírované, tak hostiny formou rautu nebo lze řešit i jako grilování. Pro případ zábavy je možné využít music box na místě nebo objednat hudbu v podobě DJ.

Svatby

svatby pořádáme v měsících leden až první polovina června tedy do 11.6 každého roku pak až od konce srpna každého roku opět až do ledna.  Svatby pořádáme na klíč tedy ubytování + kompletní hostina, nápoje kde dbáme na požadavky každé mají snoubenci. Nebo pronajmeme jak ubytování tak možnost restaurace + veškeré ostatní . Pokud by jste měli zájem je nutné velmi předem rezervovat a po vzájemné dohodě uhradit zálohu.